Organizácia PCF spolu so svojím partnerom TopStore.sk, si na svojom najbližšom podujatí, ktoré sa uskutoční 30.6.2018, v športovej hale v Spišskej Novej Vsi, pripravila pre svojich terajších a budúcich fanúšikov EXKLUZÍVNU súťaž s EXKLUZÍVNOU cenou.

Princíp tejto skvelej súťaže je veľmi jednoduchý, a keďže ide o cenu, ktorá si svojou exkluzivitou žiada aj exkluzívne sedenie priamo na PCF 18 the KINGS of SUMMER, organizátori PCF 18 sa rozhodli, že cenu venujú pre fanúšikov do sektoru VIP GOLD.

Poďme ale k podmienkam súťaže a k samotnej cene:

PODMIENKY: kúp si lístok/miesto VIP GOLD na Pit Cage Fighting 18 the KINGS of SUMMER, ktoré sa uskutoční 30.6.2018, v športovej hale v Spišskej Novej Vsi, do sektoru VIP GOLD, máš dve možnosti kúpi a to buď v predpredaji na ticketportal.sk v tomto linku – * http://bit.ly/PCF18-Ticket * – za 15,-eur, alebo „nevýhodne“ na mieste a v čase podujatia za 20,-eur. UPOZORŇUJEME, že lístky do sektoru VIP GOLD, už nemusia byť dostupné k predaju na mieste konania, zo skúseností je tento sektor vždy vypredaný, takže čím skôr kúpiš, tým máš väčšiu šancu vyhrať. Každý zakúpený lístok/miesto ide do žrebovania, ktoré sa uskutoční pred titulovým zápasom na PCF 18 the KINGS of SUMMER. Matematika je jednoduchá, za 15/20,-eur hodinky v hodnote 899,-EUR sa vždy oplatia, a šanca 1:128 je úžasná (128 miest v sektore VIP GOLD).

CENA: cenu do súťaže venuje náš partner TopStore.sk a sú ňou exkluzívne:

PÁNSKE HODINKY CX SWISS MILITARY (SWISS MADE) „AIRFORCE I“ v hodnote 899,-EUR!!!

Odkaz na hodinky : https://www.topstore.sk/naramkove-hodinky/panske-hodinky-cx-swiss-military–airforce-i-4/

Takže vážení fanúšikovia PCF, na podujatia PCF sa vždy oplatilo prísť z každého hľadiska, ale teraz sa to oplatí ešte viac, pretože nedostanete len špičkový športový, kultúrny zážitok, ale aj exkluzívne BOMBA hodinky k tomu!!!