O PCF

Podujatie PCF – Pit Cage Fightin bolo založené 10.decembra 2011 v Levoči, kedy sa uskutočnilo prvé podujatie PCF 1. Zakladateľom Pit Cage Fighting je profesionálny zápasník MMA –  Dávid „BabyFace“ Kedžuch.

Podujatie Pit Cage Fighting je najstaršie podujatie svojho druhu na Slovensku. Na začiatku sme sa snažili dávať hlavne možnosť zápasiť amatérom a vytvoriť tak pravidelné turnaje, aby kvalita zápasníkov napredovala a mohli sa porovnávať s Európskymi bojovníkmi. Tento cieľ sme splnili. Kvalita Slovenských bojovníkov vzrástla natoľko, že sú schopný sa porovnávať s Európskymi zápasníkmi. Dôkazom toho je podujatie PCF 12 – Poľsko vs. Slovensko, kde v ôsmich zápasoch bol nerozhodný výsledok 4:4 výhier. Aj to svedčí o kvalite Slovenských bojovníkov.

Za toto obdobie sme zorganizovali 20 podujatí na ktorých sa odzápasilo 236 zápasov.

Pit Cage Fighting navštívilo mestá: Levoča, Spišská Nová Ves, Poprad, Prešov, Michalovce, Trenčín a Stará Ľubovňa. Na našich podujatiach bojovali bojovníci z týchto krajín: Slovensko, Česko, Poľsko, Brazília, Izrael, Bielorusko a Ukrajina.

Prvým šampiónom Pit Cage Fighting vo váhe do 66kg sa stal Dominik Engel, ktorý získal na PCF 5 – Apocalipse prvý opasok Pit Cage Fighting. Ďalšími šampiónmi PCF sa stali:
Krištof“Killer“ Nataška – ťažká váha +93kg, Tomáš Deák – ľahká váha -70kg, kde v štvorčlennej pyramíde porazil dvoch súperov v jeden večer. (prvá štvorčlenná pyramída, ktorá sa uskutočnila na Slovensku v jeden večer). Dávid“Betón“ Širila – stredná váha -84kg,  Ladislav“Black Prince“Koky – bantamová váha – 61,2kg. Novým championom bantamovej váhy sa stal na PCF 19 Denis Tripšanský.

Všetky podujatia sú registrované na naj uznávanejšom portály MMA

SHERDOG.COM

http://www.sherdog.com/organizations/Pit-Cage-Fighting-5989

Uplynulé podujatia PCF

PCF 22 - DREAM COME TRUE

PCF 22 - DREAM COME TRUE
16.05.2020 19h HUMENNÉ
0Dní0Hodín0Minút0Sekúnd