Ako je všeobecne známe, najbližšie podujatie PCF sa uskutoční 30.6.2018 v športovej hale v Spišskej Novej Vsi, a bude mať podtitul PCF 18 the KINGS of SUMMER, pretože sa na ňom uskutoční titulový zápas o post slovenskej dvojka vo váhe do 61kg, medzi našou STAR Lacim „BlackPrincom“ Kokym a momentálnou slovenskou dvojkou Miroslavom Kubáňom.

Reportáž o nás, o MMA, o PCF, o PIT GYME, o našich plánoch, o našich chlapcoch a o všetkom čo musia obetovať a čo všetko absolvovať prišla do nášho klubu natočiť spišskonovoveská televízia TV REDUTA, kliknutím na link si ju môžeš celú pozrieť a vychutnať.

http://www.snv.sk/archiv?video=180503-3

Lístky na toto skvelé podujatie sú už v predaji, a nezabudni jednu veľmi dôležitú vec!!! Čím skôr kúpiš, tým lepšie sedíš, pretože sedenie je miestenkové, a taktiež platí, že čím skôr kúpiš, tým lacnejšie to máš, pretože lístky v predpredaji sú za lepšiu, výhodnejšiu cenu ako lístky predávané na mieste podujatia.

lístky: http://bit.ly/PCF18-Ticket
VIP platinum sektor: 0905222745, 0908995411

Najbližšie v článku Vám ozrejmíme prečo je u nás byť najvýhodnejšie VIP PLATINUM, alebo VIP GOLD fanúšikom, aké to prináša výhody, čo všetko tieto VIP balíky prinášajú, a o čo všetko môžete prísť pokiaľ nebudete VIP, ale samozrejme výber miesta nechávame len a len na Vás, vy sami si určujete svoj vlastný komfort a zážitok z nášho podujatia.

Takže STAY TUNED 🙂