Organizácia Pit Cage Fighting po chvíľke „oddychu“ začína naplno roztáčať svoj organizačný tím, a fanúšikovia PCF, MMA  a zábavy sa už tradične majú načo tešiť.

Po veľmi úspešnom roku 2017, kde tím PCF zorganizoval dve podujatia, PCF 16 Face to Face v Levoči a PCF 17 Xmas Revolution v Spišskej Novej Vsi, kde zápasníci a tím domovského Pit Gymu Levoča úspešne reprezentovali klub, mesto a kraj nie len na podujatiach na Slovensku, ale aj v zahraničí, nenecháva organizačný tím PCF nič na náhodu.

PCF sa už tradične každým podujatím snaží posúvať level svojich eventov stále vyššie. Nebude tomu inak ani v roku 2018. PCF si pre svojich fanúšikov pripravila projekt PCF TRILOGY, čiže klasickú filmovú trilógiu nahradí trilógia podujatí PCF, kde každé jedno podujatie bude na seba nadväzovať, a trilógia vyvrcholí niečim,čím sa môžu pochváliť len tie najväčšie svetové bojové organizácie, ale samozrejme poďme pekne po poriadku.

Tak ako je zrejmé z informačného obrázku k článku, trilógia začne písať svoj prvý diel na PCF 18, druhý diel napíše na PCF 19, a všetko vyvrcholí na jubilejnom PCF 20.

Organizácia PCF samozrejme pozná bližšie dátumy, miesta, program tohto projektu, ale všetky dôležité informácie budeme našim fanúšikom prinášať postupne, a postupne odkrývať príbeh PCF TRILOGY. Na začiatok môžeme prezradiť, že PCF 18 sa uskutoční už v júni 2018, PCF 19 v decembri 2018, a všetko vyvrcholí podujatím PCF 20, v júni 2019.

Prezradíme, že už na najbližšom PCF 18,sa môžete tešiť na minimálne tri pripravované novinky, ktoré pozdvihnú už tak vysoko nastavenú latku z podujatia PCF 17 Xmas Revolution.

Vážení fanúšikovia PCF, sledujte náš web, facebook, instagram, alebo youtube kanál a budete včas o všetkom dôkladne informovaní.

Vidíme sa na PCF 18, v ……… , o ………. , tešíme sa na Vás, tím PCF.