Organizácia Pit Cage Fighting sa dostala medzi TOP svetové organizácie a stala sa súčasťou bojovej aplikácie a jednotky na trhu stiahnutých aplikácií z iTunes, alebo Google Play FITE TV.

Team PCF je hrdí na to, že po dlhých rokovaniach dospel k dohode s touto TOP aplikáciou, vďaka ktorej bude PCF k svojím fanúšikom ešte bližšie.

Aplikáciu si ľahko stiahnete z iTunes, alebo Google Play do vášho mobilu, alebo môžete live prenosy z tých najlepších svetových bojových akcií sledovať aj cez svoj notebook alebo PC, stačí kliknúť na tento odkaz:

https://www.fite.tv/

 ďalej kliknúť schedule a v kalendári podujatí si nájsť to svoje, v našom prípade si treba nájsť dátum 23.december a event PIT CAGE FIGHTING 17 MMA.

Pre pohodlie našich fanúšikov si prenos cez túto aplikáciu môžete pozrieť aj cez našu stránku:

www.pcf.sk 

Posúďte sami, byť v spoločnosti organizácií ako KSW, PFL/WSOF, ACB, RIZIN, BAMMA, UCMMA, Diamondback FC, UNIFIED MMA, Prestige FC, X-1, Hard Knocks, MIX Fight je celkom fajn pocit 🙂

FITE je premiérová digitálna sieť pre bojové športy, ktorá poskytuje hodiny živého, PPV, a programov na požiadanie pre športových fanúšikov po celom svete. FITE prináša viac udalostí ako ktokoľvek iný.

FITE je skupina vášnivých fanúšikov MMA, Pro Wrestling, Boxing, BJJ, Kickboxing a Muay Thai, ktorých cieľom je prinášať to najlepšie z bojových športov fanúšikom po celom svete, zatiaľ čo poskytuje neporovnateľný zážitok s neporovnateľnou jednoduchosťou.

LIVE STREAM PRENOS Z PODUJATIA PCF 17-Xmas REVOLUTION, sa pre všetkých fanúšikov bojových športov spustí na našej stránke a danej aplikácii 23.decembra o 18:00,  a je pre fanúšikov zdarma – free.