Organizačný tím PCF chvíľku rozmýšľal ako pozdvihnúť už tak vynikajúcu úroveň VIP priestorov pre VIP partnerov a fanúšikov.

Chvíľku preto, pretože chlapcom z PCF v podstate hneď napadlo čo patrí ku kvalitnému MMA športovému zážitku. Adrenalín z MMA krásne prepojili s kvalitným jedlom a službami.

O najvyšší komfort a s tým spojené služby pre sektory VIP GOLD a VIP PLATINUM sa postarajú dva podniky zo Spišskej Novej Vsi a to BURGER a PIVO, a MOE SUSHI & BAR.

Reštaurácia BURGER a PIVO otvorila svoje brány zákazníkom nedávno, 2.9.2017, ale svojich verných zákazníkov mala už dávno pred tým. Podnik vlastnia chalani, s ktorými je radosť komunikovať a posúvať svoje predstavy stále na vyššiu úroveň. Dôkazom je aj ich jedálny lístok, ktorý je netradičný a plný zaujímavých nápadov a kombinácií. Maximálne odporúčame sa zastaviť v Spišskej Novej Vsi, na zimnej ulici č. 89, sme presvedčení, že odídete spokojní a ešte aj s dobrou náladou. Chlapci si pre PCF 17 Xmas REVOLUTION pripravili špeciálny burger – „PCF Special Edicion Burger“, ktorý bude vytvorený exkluzívne iba pre túto akciu a bude podávaný FRESH priamo na akcii.

O reštaurácii MOE SUSHI & BAR platí v podstate úplne to isté, pretože tento podnik je v réžii tých istých chalanov, a tým pádom máte o gastronomický zážitok postarané. Keď nie ste „šľepi spišak“ do reštaurácii trafíte úplne rovnako ako do BURGRU a PIVA, len vyhodíte smerovku do ľavej strany o meter skôr. Samozrejmosťou je najlepšie SUSHI a japonská kuchyňa v širokom okolí, a tak sa oplatí tú smerovku vyhodiť, a keď náhodou budete tak lenivý, že jedine čo urobíte bude to, že zoberiete do ruky telefón, máme dobrú správu, funguje aj donáška.

Informácia pre fanúšikov, služby reštaurácií BURGER a PIVO, a MOE SUSHI & BAR, budú dostupné len pre držiteľov vstupeniek VIP PLATINUM (jedlo a nápoje v cene vstupenky) a pre VIP GOLD (možnosť zakúpenia burgru a piva). Pre fanúšikov zo sektorov BRONZE a SILVER tieto služby z kapacitných dôvodov k dispozícii nebudú (max možno pivo).

LESKO, CVENGI, bradatý švédsky viking DANNIEL….ĎAKUJEME A VÁŽIME SI NAŠU SPOLUPRÁCU !!!

Lístky si jednoducho zakúpite na :

lístky/tickets: http://bit.ly/PCF17-Ticket BRONZE, SILVER, VIP GOLD

0905222745, 0908995411 VIP PLATINUM

viac info/more info: http://pcf.sk