PCF 22 DREAM COME TRUE sa 28.3.2020 stane realitou, a my sme preto vyspovedali jedného z promotérov organizácie PIT CAGE FIGHTING, Paliho Hrubého, aby nám priblížil prípravy a ozrejmil udalosti z posledných dní.

PCF 22 sa blíži, už o mesiac uvidia diváci v športovej hale v Humennom vaše v poradí 22.podujatie, ako idú prípravy?

P.H.- Prípravy idú veľmi dobre, všetko je podľa predstáv, máme hotovú fightcard, ktorú v týchto dňoch predstavujeme, doťahujeme posledné detaily show, čo sa týka váženia bojovníkov a afterparty, mimochodom tieto dve udalosti budú prebiehať v jednom skvelom priestore a to vo vychýrenom discoclube – ARENA EVENT SPACE v Humennom, taktiež ladíme našu show, aby mali naši fanúšikovia opäť ten najlepší možný zážitok nie len po športovej stránke, ale i po tej zábavnej.

Spomínal si FIGHTCARD, ako sa skladala a na koho sa môžu fanúšikovia v Humenskej športovej hale tešiť?

P.H.- Fightkarta sa skladala pomerne dobre, na PCF 22 sme zvolili stratégiu fighterov z regiónu, na karte je ich z okolia do 100 km celkovo 14, čo verím, že pomôže k výbornej atmosfére, chceli sme dať aj priestor debutantom v PRO MMA kolotoči, čo sa nám tiež podarilo, a taktiež máme na karte skúsených borcov, ktorí sú na scéne už nejaký ten rok, čiže vládne spokojnosť, pretože karta je v každom smere vyvážená, celú si ju môžete pozrieť na našom webe pcf.sk

Čo sa týka vášho vizuálu a show, môžu sa fanúšikovia PCF tešiť na rovnakú show ako na posledných dvoch akciách v Poprade?

P.H.- Môžem potvrdiť, že rovnakú show aká bola na PCF 20 a PCF 21 chystáme aj do Humenného, pretože Humenné disponuje krásnou športovou halou, veľmi podobnou tej v Poprade, má o niečo menšiu kapacitu, no to vnímam ako pozitívum, pretože sme v tomto meste prvý krát a sám som zvedavý na feedback od ľudí. Ako býva dobrým zvykom, fanúšikovia sa môžu tešiť na jednu z najlepších svetelných show, ktorá umocňuje zážitok z MMA a ktorú pre nás už roky kvalitne vytvára náš kamarát Mirko Minařík, taktiež na hudobnú pecku v podaní jedného z naj talentovanejších DJov na Slovensku, DJa Wallkyho. Fanúšikovia si budú môcť zakúpiť náš PCF merch od nášho partnera OCTAGON fight wear a občerstviť sa v tradičnej PCF fanzone.

Akou kapacitou disponuje športová hala v Humennom a kde je možné si zakúpiť vstupenky?

P.H.- Humenská hala má kapacitu tribún približne 1200 miest na sedenie a my vytvoríme ďalších približne 500 na ploche priamo pri oktagone, výhodou tejto haly je, že z každého sedadla je skvelý výhľad,  pretože aj bočné tribúny so natočené k stredu plochy a tak si všetci prídu na svoje, vstupenky na bočné tribúny sú za 15 eur, na stredné 20 eur, a plocha začína od 20 eur a končí prvými radami pred oktagonom v cene 50 eur, čo je sú veľmi priaznivé ceny v rámci ponúknutej show, tieto miesta ponúkajú ten najväčší komfort pri sledovaní akcie, a je k nim aj catering, víno a nealko v cene vstupenky. Taktiež sme na plochu umiestili limitovaný počet VIP DIAMOND stolov, ktoré ponúkajú exkluzivitu v podobe miest, cateringu, alko & nealko nápojov, samostatného VIP vchodu a parkovania, sú pre 5 osôb v cene 300 eur.

Vstupenky si môžu fanúšikovia zakúpiť na webe klikaj TU: predpredaj.sk, alebo v každej predajni TELEKOM na Slovensku, VIP DIAMOND packet si môžu objednať na tel.č. 0908995411.

 

Chcem sa opýtať otázku smerom k neúčasti jedného z domácich bojovníkov Jána Metyľa, ktorý si chcel splniť svoj sen na PCF21 v Poprade, čo nevyšlo, a aj preto bol turnaj PCF 22 smerovaný práve do Humenného, prečo sa na PCF 22 nepredstaví?

P.H.- S Jankom sme boli v kontakte od skončenia PCF 21, to prečo zápas nebol som už vysvetľoval a nemusím a vlastne ani nechcem sa k tomu vracať, pretože rozumní ľudia vedia ako to bolo, a hejteri si minulosť vytvoria podľa seba a svojej momentálnej inteligenčnej dispozície. Zápas nebol, pretože ho nechcel Grznár, a tam to končí. 

Kvôli ľuďom , ktorí dorazili na PCF 21 do Popradu z Humenného sme sa s mojím parťákom Dávidom Kedžuchom dohodli, že PCF 22 urobíme v Humennom a to aj skôr ako bežne, pretože si to títo ľudia zaslúžia a my zároveň urobíme maximum preto, že si Janko splní sen v tej najväčšej možnej mierea to tak, že sa postaví po prvý krát do oktagonu pred domácimi fanúšikmi, v domácom meste. Dohodli sme sa a tak sme začali prípravy na spomenuté PCF 22. Všetko šlo ok, aj keď sa Janko sem tam vyjadril, že stráca motiváciu. Vybrali sme spoločne súpera, mal ich na výber štyroch a vybral si Dominika Drapáča z blízkych Michaloviec. To sme dohodli 17.2., 20.2. som odcestoval osobne do Humenného dohodnúť podmienky zmluvy a vrátiť mu tak stratenú motiváciu, dohodli sme to, jeho reakcia, čo samozrejme mám v správe bola „myslím, že keď ma poznáš, tak mi nejde o peniaze, treba odzápasiť, vyhrať, vypredať halu, každý bude spokojný a ja preto urobím maximum.“ No dva dni po našej dohode a mojom presvedčení, že je všetko OK, mi prišla 22.2 ráno správa, citujem, že svoj dohodnutý zápas ruší, že oslovil inú organizáciu, ktorá mu ponúkla zmluvu a super podmienky a dúfa, že sa rozídeme v dobrom.

Na to som mu odpísal, že samozrejme, žiaden problém, čo mám samozrejme uložené, všetko je v najlepšom poriadku a verím , že nám pomôže s predajom vstupeniek, mimochodom za to mal dohodnuté percentá z predaja, odpovedal, že pomôže určite. Vzájomne sme si poďakovali a popriali všetko najlepšie. V pondelok 24.2. oznámil na svojich sociálnych sieťach svoj údajný podpis s organizáciou Oktagon MMA.

My v PCF sme voči Jankovi nikdy neotvorili žiadnu mediálnu vojnu, na našich sociálnych sieťach dodnes nie je žiadne negatívne vyjadrenie voči nemu, jeho rozhodnutiu, maximálne mu prajeme úspech  v ceste ktorú si vybral a veríme, že dokráča k cieľu, no výhradne sa ohradzujeme k vyjadreniam ktoré poškodzujú meno PCF, sú založené na výmysloch a polopravdách, ktoré by sa nemali používať, pretože úmyselne zavádzajú verejnosť.

Napriek vyššie spomenutému ešte raz opakujem, že Jankovi prajeme len to najlepšie a veríme, že sa uvidíme na PCF 22 na jeho domácej pôde, kde veríme, že príde ako hosť.

OK, tak to bola vyčerpavajúca odpoveď…No vráťme sa k chystanému PCF 22, prečo by si mal fanúšik MMA, resp. nie len MMA kúpiť vstupenku?

P.H.- Bola, pretože bolo potrebné to s pokojom ozrejmiť. Prečo? Pretože zažije show aká v Humennom ešte nebola, predstaví sa na nej 24 bojovníkov v 12 zápasoch, z toho 14 z okolia, čaká nás nádherná svetelná show, výborná hudobná show a fanúšik celkovo odíde z nášho podujatia s pocitom dobre investovaných peňazí, ktoré ako držiteľ vstupenky bude mať možnosť osláviť spolu s bojovníkmi na spomínanej afterparty v ARENA EVENT SPACE zdarma.

Máš na záver nejaký odkaz fanúšikom MMA? 

P.H.- Prial by som si, aby sa všetci k sebe správali s rešpektom, ktorý prislúcha nášmu športu, aby ľudia viac priali, nie nenávideli a dehonestovali hocikoho snahu a prácu, kde vo väčšine prípadov nevedia ani prečo a len z možnosti napísať si a vysloviť na sociálne médiá čokoľvek čo im pocit „bezpečia“sociálnych médií dovolí.

Všetkých pozývam na PCF 22 DREAM COME TRUE, kde sa splní sen viacerým z nás a to v podobe samotného podujatia v meste kde MMA ešte nebolo, bojovníkom, ktorí sa predstavia na domácej pôde a všetkým ostatným, ktorí si ten sen 28.3.2020 vytvoria aký len chcú.