PCF 22, ktoré sa uskutoční 28.3.2020 v Humenskej športovej hale sa nezadržateľne blíži a tak vám priblížime kompletný prehľad vstupeniek všetkých dostupných kategórií.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti PREDPREDAJ.SK , alebo v každej predajni TELEKOM  na Slovensku.

Vstupenky na bočné tribúny A C D F

Vstupenky sú v cene 15 eur a ponúkajú výborný výhľad na oktagon a to z dôvodu natočených tribún na stred plochy.

Vstupenky na stredné tribúny B E

Vstupenky sú v cene 20 eur a ponúkajú skvelý výhľad na oktagon a to z dôvodu umiestnenia tribún priamo na stred plochy.

Vstupenky kategórie VIP na plochu

Kategória VIP BRONZE vstupenky do štyroch sektorov priamo na plochu k oktagonu P1 P2 P3 P4, v radoch 7 – 10 vo veľmi priaznivej cene 20 eur, kde môžete zažiť priamy adrenalín prichádzajúcich fighterov do oktagonu.

Kategória VIP SILVER  vstupenky do štyroch sektorov priamo na plochu k oktagonu P1 P2 P3 P4, v radoch 5 – 6 v skvelej cene 30 eur, kde môžete zažiť priamy adrenalín prichádzajúcich fighterov do oktagonu.

Kategória VIP GOLD – vstupenky do štyroch sektorov priamo na plochu k oktagonu P1 P2 P3 P4, v radoch 3 – 4 v bezkonkurenčnej cene 40 eur, kde môžete zažiť priamy adrenalín prichádzajúcich fighterov do oktagonu, sedieť na jedných z najlepších miest v hale veľmi blízko pri oktagone a vychutnať si zážitok z MMA.

Kategória VIP PLATINUM – vstupenky do štyroch sektorov priamo na plochu k oktagonu P1 P2 P3 P4, v radoch 1 – 2 v neskutočnej cene len 50 eur, kde môžete zažiť priamy adrenalín prichádzajúcich fighterov do oktagonu, sedieť na najlepších miestach v hale priamo pri oktagone a vychutnať si ten najlepší zážitok z MMA.

Kategória VIP DIAMOND PACKET stôl – platí pre 5 osôb, cena 300 eur – ak si chcete užiť ten najväčší možný komfort spolu s partiou kamarátov, kolegov, alebo pozvať svojho biznis partnera, tak tento balíček je určený priamo pre Vás, k dispozícii je limitovaný počet 36 ks týchto VIP stolov, samozrejmosťou je, že zažijete priamy adrenalín prichádzajúcich fighterov do oktagonu, sedíte na najlepších miestach v hale priamo pri oktagone, vychutnávate si ten najlepší možný zážitok z MMA a k tomu dostanete VIP CATERING podávaný priamo na Vašom stole, k tomu vybraný alkohol, nealko, víno, šampanské.

Ponuka vstupeniek na PCF 22 DREAM COME TRUE je rozmanitá, stačí si vybrať to svoje najlepšie miesto, a zažiť tak skvelú akciu, ktorá v Humennom a jeho okolí ešte nebola.

Tešíme sa na všetkých fanúšikov nie len MMA, už 28.3.2020 v športovej hale v Humennom.