Nedávno skončené podujatie PCF 18 the KINGS of SUMMER, prepísalo svoju doterajšiu históriu vo viacerých smeroch.

Od zasa lepšej a kvalitnejšej svetelnej show, cez hudobnú pecku v podaní DJ HAJTKOVIČ, cez veľmi úspešný a skvelo zvládnutý priamy prenos na TV stanici DIGISPORT TV, až po tú najdôležitejšiu športovú časť podujatia PCF18 –  jej samotnú fightcard.

Fightcard bola postavaná profesionálnym spôsobom, a to ako ju zostavil jeden z promotérov podujatia DAVID „BABYFACE“ KEDŽUCH, je dôkazom toho, že absolútne nepozerá na ľahkú cestau či už  svojich zverencov z PIT GYMU LEVOČA, alebo iných fighterov, ale hľadá v každom zápase svojich podujatí ten hlavný aspekt, a to vyrovnaný športový, férový boj, bez jednoznačného favorita. V organizácii PCF sa od jej vzniku v roku 2011 ešte nikdy nestalo, aby bol nejaký fighter zvýhodnený, a tak to aj navždy ostane.

12 zápasov, ktoré sa uskutočnili na PCF 18, prinieslo obrovskú kvalitu, či už v preliminary card, kde amatérske fighty, aj napriek tomu označeniu amatérske, ukázali profi úroveň. Main card, čiže hlavná karta podujatia PCF 18, ktorú mali možnosť vidieť diváci v celom česko-slovensku, ukázala a potvrdila vyššie spomenuté kritériá PCF, a samotné početné kladné reakcie fanúšikov dali tomu za pravdu.

Samotné oficiálne výsledky a prvé fotky z každého zápasu zvlášť mohli fanúšikovia PCF zhliadnuť na FB stránke Pit Cage Fighting, hneď na druhý deň po podujatí, čo v našich končinách nebýva zvykom.

Taktiež pochvalné reakcie samotných fighterov a ich tímov zaväzujú organizáciu do ďalšej úspešnej práce a dodávajú promotérom PCF, DÁVIDOVI „BABYFACE“ KEDŽUCHOVI a PALIMU HRUBÉMU potvrdenie, že ich práca má zmysel, prináša vytúžené ovocie v podobe posúvania slovenského MMA stále vyššie.

Nechceme v tomto článku rozoberať zvlášť každý zápas PCF 18 the KINGS of SUMMER, výsledky a samotné hodnotenie zápasov príde osobne od promotérov, ale nedá nám nespomenúť zápas o titul PCF.

Korunovaným kráľom leta podujatia PCF 18 a slovenskou dvojkou do 61kg sa zaslúžene stal odchovanec PIT GYMU LEVOČA  a zverenec DÁVIDA „BABYFACE“ KEDŽUCHA – LADISLAV „BLACKPRINCE“ KOKY !!!

Laci vo svojom zápase ukázal, akým nesporným talentom disponuje, a len ďalšia tvrdá práca ho posunie k jeho vysneným cieľom, taktiež ukázal, že jeho prístup a rodinné zázemie môže byť vzorom pre širokú verejnosť, a že podceňovanie v jeho prípade nehrá žiadnu úlohu.

Organizácia PCF a PIT GYM LEVOČA sú hrdí na každého svojho zverenca, a sú presvedčení, že nikto z nich ešte ani zďaleka nepovedal svoje posledné slovo.

Na záver, ale nie v poslednom rade, chceme MY, všetci z organizácie PCF, čo najúprimnejšie ˇPOĎAKOVAŤ všetkým naším generálnym partnerom, hlavným partnerom, partnerom a mediálnym partnerom, pretože bez ich pomoci, by nemohlo byť PCF úspešnou organizáciou a nemohlo by posúvať tento progresívny šport vždy na vyššiu úroveň.

ĎAKUJEME – REBUY STARS, PROGRUP, DISKONTO, VB REALITY, DOMINO, SPORTIGO, PEKOSPIŠ, OMBRE, MIREX, TOPSTORE, MESTO LEVOČA, STEZ SNV, MESTO SNV, CARS MB, YES-DIGITÁLNA AGENTÚRA, HOTEL U LEVA, MOE SUSHI&BAR, BURGER a PIVO, OMGROUP, PXL, EMKA plus, AUTO-PNEU SERVIS KEDŽUCH, TECHNICKÉ SLUŽBY LEVOČA, DOLUX, GORO 30, VASKO NÁRADIE, OC MADARAS, AMAROK NUTRITION, SVET MMA, NOVEJŠA.

ĎAKUJEME – PROMOTÉROM, ROZHODCOM, ČASOMERAČOM, KOMENTÁTOROM, DIGISPORT TV STAFF, PCF STAFF, PCF GIRLS, jednoducho všetkým, ktorí sú súčasťou ÚSPEŠNEJ ORGANIZÁCIE PCF.