Kým začneme hodnotiť a bilancovať PCF 17, musíme všetkým, ktorí sa stali akoukoľvek súčasťou podujatia organizovaným PIT CAGE FIGHTING tímom, 23.12.2017 v SNV, za hlavných organizátorov Dávida Kedžucha a Paliho Hrubého vysloviť VEĽKÉ ĎAKUJEME.

Bilancovať PCF17 Xmas REVOLUTION je pomerne jednoduché, pretože podujatie sa vydarilo po každej stránke, športovej, kultúrnej, partnerskej. Prinieslo do Spišskej Novej Vsi niečo, čo ľudom dlho chýbalo, športové a kultúrne vyžitie zároveň, pocit dobre investovaných peňazí do kúpy vstupenky, či VIP miesta, alebo stolu. Všetci si prišli na svoje, a hlasy znejúce po podujatí, na ulici, v obchodoch, v školách, jednoducho všade boli veľmi povzbudivé, pozitívne a tým pádom zaväzujúce do ďalšej dobre urobenej akcie, ale o tom ku konci článku.

Športová časť PCF 17 mala ako býva dobrým zvykom svoju konštantnú kvalitnú úroveň, a nebyť smolných zranení aktérov hlavného zápasu, dovolíme si tvrdiť, že aj túto už tak kvalitnú športovú úroveň by sme posunuli o ďalší level vyššie. Nevadí, tak ako sa vyjadrili aj zranení aktéri hlavného zápasu, sú nám a Vám fanúšikom niečo „dlžní“ a my veríme, že ich uvidíme na podujatí PCF, možno už na najbližšom PCF 18… Samotná fight karta ,ale ponúkla skvelý športový zážitok a vyvrcholenie, čiže hlavný zápas bol toho dôkazom. Výsledky a záznamy zápasov si môžete pozrieť na našom youtube kanály PitCageFighting, alebo pokiaľ ste si stiahli aplikáciu FITE.TV tak aj tam.

Čo sa týka našich partnerov, musíme vysloviť jednak veľké ďakujeme, a zároveň už prezentovanú obojstrannú spokojnosť a spoluprácu s partnermi, ich prezentáciou, zviditeľneným značky partnera, budovanie podvedomia pre potencionálneho zákazníka, pozitívny imidž a hrdosť podpory PCF, to všetko sú veci na ktorých budeme pracovať stále, a sme veľmi radi, že vytvárame skupinu partnerov, ktorí dokážu navzájom spolupracovať, pomáhať si, a tým pádom vzniká veľmi vhodné prostredie a klíma a dá sa povedať trojstranná spokojnosť – PCF-PARTNER-PARTNER.

PCF sa bude vždy snažiť byť podujatím, ktoré zjednocuje podnikateľské prostredie, a vytvára priestor pre ďalší obchod, športové a kultúrne vyžitie.

ĎAKUJEME – REBUY STARS – CRW – CARS.MB – HOTEL U LEVA – BURGER A PIVO – MOE SUSHI & BAR – OMG GROUP – AMAROK NUTRITION  – YES DIGITÁLNA AGENTÚRA – PEKOSPIŠ – SPORTIGO.SK –  PREBOJOVNIKOV.SK – PIZZA ITALIA – AUTO VALAS – GORO 30 – CAFE BAR ABATON – LEVOČA – OC MADARAS – TS LEVOČA – STEZ SNV – AUTOKRES – SECURITY ALFA – SVET MMA – FIGHT NEWS – NOVEJŠA.SK

Atmosféra ktorú ste vytvorili VY, bez ktorých by to nešlo, FANÚŠKOVIA PCF, Vám chceme poďakovať asi najviac, pretože my sme to v spolupráci s našimi partnermi urobili, a VY ste sa nám odmenili Vašou prítomnosťou, vytvorenou elektrizujúcou atmosférou, neskutočnou podporou. Veríme, že ste všetci odchádzali maximálne spokojní, a keď sa nájdu fanúškovia s nejakými nápadmi na vylepšenie akcie, za každý feedback budeme veľmi radi, pretože to je jedna z vecí ktorá nás dokáže posunúť zasa a o krok ďalej.

 

Kultúrne vyžitie, ktoré šlo ruka v ruke s tým športovým bolo na špičkovej úrovni, pretože ho robili profíci a špičkový ľudia – DJ HAJTKOVIČ a tanečníčky od ZUZKY FORBÁKOVEJ boli zárukou skvelého kultúrneho zážitku. Spoločnosť GORO 30, to krásne zastrešila svojou zvukovou a svetelnou technikou a výsledok hovorí sám za seba – TOP.

Samozrejme sme si veľmi dobre vedomí, že veľa vecí sa dá vždy vylepšiť a posunúť o level vyššie, na čom budeme stále pracovať, pretože spať na vavrínoch sa nám moc nechce.

Sme šťastní, že SPIŠSKÁ NOVÁ VES sa 23.12.2017 stala zasa miestom kde to ŽIJE , a sme presvedčení,že to nebolo posledný krát.

PCF 18 sa uskutoční dňa……………. v ………………….. , ale o tom v najbližších dňoch, ale my už vieme, že sa máte všetci načo tešiť, pretože my sa zasa o ten LEVEL VYŠŠIE POSUNIEME PO KAŽDEJ STRÁNKE, SĽUBUJEME 🙂