Vážení fanúšikovia organizácie Pit Cage Fighting, sme veľmi radi, že ste stále na našich akciách s nami, a že nás podporujete z každého sektora.

Dnes si priblížime sektor VIP PLATINUM, a VIP GOLD, ich výhody, nevýhody (aj keď žiadne nie sú 🙂 ), jednoducho napíšeme si či sa oplatí byť VIP PLATINUM a VIP GOLD a investovať do najväčšieho možného komfortu na našej akcii.

VIP PLATINUM

-cena lístka, VIP stola 300,-eur

-VIP stôl, počet miest 5, cena za osobu 60,-eur, poďme si rozpísať čo daná cena zahŕňa a o čom VIP PLATINUM je:

Ceny v iných organizáciách sa pohybujú omnoho vyššie, a dovolíme si tvrdiť, že náš servis vo VIP PLATINUM je na vyššej úrovni ako u konkurencie, jednoducho my neposkytujeme obložené misy, a jednu fľašu vína a nealko, ale snažíme s našimi partnermi, aby naši klienti mali aj v tomto smere zážitok a to ten gastronomický. V našej ponuku sú čerstvé, priamo v hale pripravované TOP burgre od chlapcov z BURGER a PIVO zo Spišskej Novej Vsi, ktorí sú v danej oblasti najlepší široko ďaleko. Ďalej je v ponuke čerstvé sushi, pripravované priamo na našu akciu, od TOP japonskej reštaurácie MOE SUSHI & BAR zo Spišskej Novej Vsi, a kto ich navštívil tak vie o čom píšeme, a kto nie nech neváha. Čo sa týka alko & nealko nápojov tak tie sú v neobmedzenom množstve, a na výber je 7 druhov exkluzívneho alkoholu, rôzne druhy vín, kvalitné šampanské, to všetko od nášho partnera DISKONTO s.r.o. a každý držiteľ VIP PLATINUM lístka si príde na svoje. Sami vidíte, že gastro servis sa snažíme dať na úroveň, ktorú si naši držitelia VIP PLATINUM vstupenky zaslúžia, a pri ktorej sa budú cítiť vážene a spokojne.

Ďalším nie menej dôležitým benefitom je vytvorenie tzv. biznis zóny sektore VIP PLATINUM, kde držitelia miest v tomto sektore sa spoznávajú a často vznikajú obchodno priateľské vzťahy, ktoré sa uzatvárajú aj na PCF AFTER PARTY, ktorá sa koná hneď po skončení fight karty priamo v športovej hale, a na ktorú majú free vstup len držitelia VIP PLATINUM vstupeniek a VIP GOLD vstupeniek. Túto nezabudnuteľnú párty má na starosti jeden z najlepších DJov na Slovensku a to známy DJ HAJTKOVIČ, ktorý je zárukou ten najväčšej hudobnej show, nadupanú svetelnú show už tradične zaobstará náš dlhoročný partner PCF, spoločnosť GORO30 s.r.o.

V neposlednom rade, keďže je to MMA podujatie, ide o ten najväčší zážitok z tohto krásneho, adrenalínom plného športu, ktorý si vďaka tým najlepším miestam v športovej hale vychutnáte úplne naplno. Priamy kontakt s oktagonom, s fightermi zaručuje absolútne TOP športový zážitok, a kto ešte nesedel v týchto miestach, tak si nevie predstaviť o čo prišiel.

To je „krátke“ zhrnutie VIP PLATINUM sektora, a sami vidíte, že VIP PLATINUM sa jednoducho oplatí byť v každom smere.

VIP GOLD

-cena lístka predpredaj 15,-eur, predaj na mieste podujatia 20,-eur

-miestenkové sedenie priamo pri oktagone Vám zaručí podobne ako pri VIP PLATINUM priamy kontakt s oktagonom, a priamy kontakt s prichádzajúcimi fightermi, ktorí zažívajú ten najvyšší adrenalín pred vstupom do oktagonu, o ktorý sa s nimi môžete priamo podeliť.

Držitelia VIP GOLD vstupeniek majú možnosť si zakúpiť za zvýhodnenú cenu priamo v hale pripravované TOP burgre od chlapcov z BURGER a PIVO, a majú k dispozícii nealko nápoj pripravený na svojom mieste ZDARMA.

Pre držiteľov vstupeniek VIP GOLD taktiež prebieha exkluzívna súťaž o luxusné švajčiarske hodinky značky CX SWISS MILITARY v hodnote 899,-eur od nášho partnera TOPSTORE.SK. Šanca získať tieto nádherné hodinky je veľká, pretože vyžrebovaný bude jeden držiteľ VIP GOLD vstupenky zo 128 miest vo VIP GOLD sektore, takže šanca 128:1 za hodinky v hodnote 899,-eur neprichádza kažý deň, a bola by škoda ju nevyužiť.

Sektor VIP GOLD so sektorom VIP PLATINUM ako jediné sektory majú vstup na PCF AFTERPARTY free, a vyššie spomenuté obsadenie afterparty sľubuje skvelý zážitok. Sprístupnený fanúšikom bude aj priamo oktagon, kde sa môžu fanúšikovia odfotiť či už s fightermi, alebo s opaskom pre šampióna PCF.

Ak si zrátate všetky poskytnuté benefity v sektoroch VIP PLATINUM a VIP GOLD, tak Vám zaručene musí výjsť výsledok, že podujatie PCF 18 the KINGS of SUMMER sa z týchto miest oplatí vidieť najviac.