„V KAŽDOM SMERE O LEVEL LEPŠÍ“, tento slogan používa organizácia PCF v poslednom období často, a neostáva len pri prázdnych slovách, ale organizácia má za cieľ posúvať sa v každom smere vpred.

Dôkazom toho je nie len pripravované podujatie PCF 18 the KINGS of SUMMER, ale aj samotná práca s marketingom organizácie a zviditeľnenie značky PCF ako takej.

Preto aj na základe motta organizácie, si PCF pripravilo pre svojich fanúšikov nový e-shop, v ktorom sa môžete obliecť do PCF vecí, od krásnych a štýlových šiltoviek, cez mikiny, tričká, polokošele a taktiež na svoje si príde aj ženské pohlavie pri sexy dámskych tielkach.

Všetky PCF veci sú dostupné skladom na našom e-shope, v rôznych farbách a veľkostiach.

Novinkou pre našich fanúšikov bude na podujatí PCF 18 the KINGS of SUMMER pripravovaný PCF FANSHOP, kde si všetky uvedené veci môžete zakúpiť.

30.6.2018, 19:00 hod., športová hala Spišská Nová Ves

NEZABUDNI, že lístky priamo na svoje miesto podľa vlastného výberu si vieš pohodlne zakúpiť v sieti TICKETPORTAL, stačí ak klikneš na tento link: https://goo.gl/oXYbX7

AK CHCEŠ VIDIEŤ PCF 18 z najlepšieho možného miesta so všetkým možným komfortom, vo VIP PLATINUM sektore nám ostáva voľných posledných 5 stolov, tak ak máš záujem volaj na : 0905222745, 0908995411