Popradská ARÉNA bude dejiskom SHOW, ktorá ňou otrasie.

Už 21. apríla prinesie najstaršia, najstabilnejšia a najférovejšia MMA organizácia na Slovensku PIT CAGE FIGHTING do Popradskej Arény ďalšie zo svojich nezabudnuteľných podujatí.

Nikto z bojových organizácií na Slovensku sa nemôže pýšiť číslom, ktoré určuje poradie uskutočneného podujatia ako MMA organizácia PIT CAGE FIGHTING, ktorá predstaví svoju najväčšiu SHOW v histórii už po 20. krát.

PCF 20 s podtitulom, ktorý tejto jubilejnej akcii právom pristane – LEGENDARY

LEGENDÁRNE to bude v Popradskej Aréne po všetkých stránkach, a fanúšikovia, ktorí rozmýšľajú či si nájsť cestu do tejto krásnej arény, by nemali váhať, pretože sa môže stať, že ostanú pred jej bránami, a to z dôvodu kapacity haly, ktorá ponúka celkovo len 2900 voľných miest, a podľa promotérov podujatia Dávida Kedžucha a Paliho Hrubého zostáva do vypredania približne 800 miest!

LEGENDÁRNA fightkarta, LEGENDÁRNA svetelná show, LEGENDÁRNA zvuková show, LEGENDÁRNE služby pre všetkých divákov – to je len zlomok toho, čo ponúka toto NEZABUDNUTEĽNÉ PODUJATIE pod názvom

PCF 20 LEGENDARY, 21.apríl, POPRAD ARENA

Vstupenky na tento zážitok si vieš pohodlne zakúpiť na predredaj.sk, alebo v každom TELEKOME na Slovensku, a taktiež priamo v Popradskom OC FORUM na informáciách…neváhaj, pretože toto zažiješ len raz…