Ďalším skvelým ťahákom PCF 17 bude zápas Jakub Jerzuchowski vs Ladislav „Black Princ“ Koky

Medzinárodný zápas dvoch mladých talentovaných bojovníkov vo váhe do 61kg bude určite pútať veľkú pozornosť. Do oktagonu sa postavia dve „mladé pušky“, ale mladé akurát tak vekom.

Za domáci klub Pit Gym Levoča sa postaví do boja naša mladá vychádzajúca hviezda, v oktagone skúsený, ale stále iba osemnásť ročný bojovník Ladislav „Black Princ“ Koky, ktorý má odbojovaných v klietke už dvanásť MMA zápasov. Je to všestranný bojovník s obľubou ukončiť zápas pred limitom. Laci je cieľavedomý borec, ktorého od jeho štrnástich rokov cieľavedomo formuje a tento náš diamant brúsi jeho tréner a hlavný tréner Pit Gymu Levoča, Dávid „Babyface“ Kedžuch.  Laci, je vždy maximálnym príkladom v tréningovom procese, ktorý odmaká na 100%, je pokorný, skromný, ale zdravo sebavedomý. Má svoj cieľ, za ktorým si vytrvalo ide, pretože vytrvalosť je jedna z jeho pozitívnych vlastností. Laci ťahá šnúru dvoch profi víťazstiev, a my všetci z Pit Gymu Levoča veríme, že Laci zaznamená hattrick v podobe víťazných profi zápasov.

Jeho súperom bude Poľský bojovník Szkoli Walki Drwal Jakub Jerzuchowski. Je to bojovník, ktorý obľubuje boj v postoji, má dobrú obranu proti strhom a tak môžme očakávať kvalitný súboj. Čerpať informácie a s tým spojenú prípravu na zápas môže hlavný tréner Pit Gymu Levoča, Dávid Babyface Kedžuch z nedávno zápasu Jakuba proti jednému z našich borcov Pit Gymu Levoča Mirovi Holubovi, ktorý skončil remízou.

Lístky si na tento skvelý zápas,a nie len ne neho, jednoducho zakúpite na :

lístky/tickets: http://bit.ly/PCF17-Ticket BRONZE, SILVER, VIP GOLD

0905222745, 0908995411 VIP PLATINUM

viac info/more info: http://pcf.sk