27. mája sa uskutoční v anglickom Liverpoole UFC FIGHT NIGHT Thompson vs. Till, poviete si, že nič nové na svete, touto informáciou disponujeme už dlhšiu dobu, ale viete z akého tímu pochádza a kde sa pripravuje momentálne najväčšia anglická hviezda v UFC Darren Till? Áno, je to v jednom z najlepších európskych tímov, TEAM KAOBON…

Prečo spomíname tento špičkový tím?

Naši dvaja elitní fighteri z nášho klubu PIT GYM LEVOČA, LADISLAV „BlackPrince“ KOKY a LEONARD „PrettyBoy“ Spišský, sa v čase od 12.5. do 26.5. zúčastnia a absolvujú dvojtýždňový kemp v tomto klube, s tými najlepšími fightermi, kde ich súčasťou je aj hviezdny Darren Till, ktorý bude v tej najväčšej príprave pred jeho hlavným zápasom na podujatí UFC FIGHT NIGHT Liverpool – Thompson vs. Till.

Pre našich dvoch elitných fighterov to bude znamenať veľmi veľa, či už z pohľadu nových skúseností, nového pohľadu na MMA, posunutia svojich schopností na ďalšiu úroveň, veľa iných pozitívnych vecí, a v neposlednom rade pôjdu v šľapajách svojho hlavného trénera DÁVIDA „Babyface“ KEDŽUCHA, ktorý kemp v danom tíme absolvoval a dodal mu mnoho pozitívneho.

Hlavným trénerom v tomto špičkovom európskom tíme je COLIN HERON, luta livre má na starosti špičkový MARCELO BRIGADEIRO, a tím tvoria tí najlepší tréneri vo svojom obore v každom smere.

Najväčšími hviezdami tímu, od ktorých sa naši dvaja borci budú učiť a a čo najviac čerpať sú okrem spomínaného Darrena Tilla, TERRY ETIM, PAUL KELLY, PAUL TAYLOR a iní špičkoví fighteri.

Pevne veríme, že táto skúsenosť prinesie nie len Lacimu Kokymu, ktorý je v plnej príprave na svoj titulový zápas organizácie PIT CAGE FIGHTING, o post slovenskej dvojky vo váhe do 61kg proti Miroslavovi Kubáňovi, veľa pozitívneho do ďalšej fázy prípravy, ale taktiež posunie na ďalší level aj Lea Spišského, ktorý svoj ďalší profesionálny zápas absolvuje opäť s kvalitným súperom na PCF 18 the KINGS of SUMMER, 30.6.2018, V športovej hale v Spišskej Novej Vsi.

Sme si istí, že daná skúsenosť našich dvoch elitných fighterov pritiahne do hľadiska v športovej hale v Spišskej Novej Vsi na PCF 18 the KINGS of SUMMER čo najviac divákov, aby Laci a Leo mohli svoje nadobudnuté schopnosti zo špičkového európskeho MMA tímu predviesť všetkým fanúšikom MMA a organizácie PCF.