PCF 18 the KINGS of SUMMER bude v každom smere opäť kvalitnejšie podujatie ako PCF 17, naznačuje to nie len kultúrna časť podujatia, ale taktiež tá dôležitejšia – športová.

Samotná štartovka, ktorá bude pozostávať z 12 zápasov, rozdelených na 4 amatérske a 8 profesionálnych, bude mať dva vrcholy. Titulový zápas o post slovenskej dvojky v bantamovej váhe:

LADISLAV „BLACKPRINCE“ KOKY vs. MIROSLAV KUBÁŇ

a hlavný zápas večera, kde sme po podpise MARIUSZA „RADZIKA“ RADZISEWSKEHO čakali na meno jeho súpera, po profesionálnej práci promotéra podujatia PCF 18 Dávida „Babyface“ Kedžucha sa organizácii PCF podarilo podpísať a do hlavného zápasu získať brazílskeho fightera:

GUILHERME „WARRIOR“ CADENA MARTINS

-držiteľ black belt BJJ, s oficiálnym rekordom 13-10-0, z klubu PEPOSO TEAM, sa narodil v brazílskom Teresopolis Rio de Janeiro. Svoj posledný zápas mal 23.3.2018 na podujatí Thunderstrike Fight league 13 Noxy Night, kde v titulovom zápase zvíťazil hneď v prvom kole nad poľským zápasníkom Hubertom Szymajdom a získal prestížny titul. 3.3.2018 bojoval na podujatí XFN8 Vemola vs. Sloane, kde zvíťazil už v druhej minúte zápasu na triangle choke nad českým súperm Jakubom Bahníkom. Je to špecialista na boj na zemi, keď zo svojich 13 výhier zaznamenal 11 submission.

30.6.2018 sa športová hala v Spišskej Novej Vsi má na čo tešiť, pretože takáto štartovka a s ňou spojené dva vrcholy večera sa len tak nevidí, a preto odporúčame našim fanúšikom zakúpiť si lístky v sieti Ticketportal v predstihu, aby sa nestala podobná vec ako na podujatí PCF 17, že niektorí fanúšikovia si nechali kúpu lístka na poslednú chvíľu a na podujatie sa už nedostali.

Pre viac info sledujte:

viac info: http://pcf.sk
lístky: http://bit.ly/PCF18-Ticket
VIP platinum sektor: 0905222745, 0908995411