Prinesieme divákom krvavú šou, odkazujú Sayah a Radziszewski

Obaja aktéri sú slovenskému publiku dobre známi. Veď ´Radzik´ ako aj Sayah sa stretli s Gáborom Borárošom a Poliaka sme taktiež videli na jednom z podujatí PCF. Tu mal nastúpiť aj vo svojom druhom súboji, bohužiaľ sa ozvalo staré zranenie nosa. Pred titulovým duelom v Poprade je ale všetko už v najlepšom poriadku.

“Cítim sa výborne. Po mojej operácii nosa už nemám žiadne problémy a môžem tvrdo trénovať a spárovať na 100%,” hovorí Mariusz, ktorý sa na duel pripravuje v Shark Top Team. “Mám tu veľa výborných sparing partnerov ako Marcin Wrzosek, Kamil Szymuszowski, Vasyl Halych a najlepšich trénerov Lukasza Zaborowskeho and Emila Grzelaka. Okrem toho k nám na sparingy chodí mnoho bojovníkov, takže tu mám všetko, čo potrebujem.”

Poliak v zápase so Sayahom očakáva výborný súboj s množstvom tvrdých úderov. Ak by mal ale Radziszewski podotknúť na nejakú Francúzovu prednosť, boli by to skúsenosti. “Je to silný a ostrieľaný bojovník. Má 13 zápasov s výbornými súpermi. V klietke mu ale skúsim ukázať aj moje prednosti.”

Mariusz sa už nevie dočkať súboja pod Tatrami a podotýka, že si príde na Slovensko po titul. Pre svojho protivníka má pritom iba jediný odkaz. “Mohamed, tvrdo trénuj. Prinesme divákom výbornú krvavú šou!”

Rovnako ako Radziszewski sa duelu nevie dočkať ani Mohamed Sayah. “Som vo výbornej forme, cítim sa veľmi dobre,” prezrádza Francúz s koreňmi v Alžírsku. Ten svoju prípravu rozdelil na niekoľko častí  – sparingy, fyzickú, psychickú prípravu a diétu.

“Mariusz je komplexný bojovník, ktorý je silný vo všetkých aspektoch boja. Očakávam veľmi tvrdý súboj a dúfam, že divákom prinesieme výbornú šou,” pokračuje Sayah, pre ktorého to bude štvrtá zastávka na československej scéne, keď sa okrem Borároša predstavil vo výbornom zápase aj s hviezdnym Patrikom Kinclom, ale aj niekdajšou welterovou jednotkou Matúšom Lainczom.

Tentokrát má ale Mohamed v hlave iba jedno. “Dúfam, že získam pás Pit Cage Fighting!” A čo hovorí Sayah na súperov odkaz? “Prajem mu kvalitnú prípravu a teším sa ako si spolu pokecáme.” Nie je tak pochýb, že 21. apríla nás v Poprade čaká titulový súboj európskej úrovne!

 

Mohamed Sayah 🛑 Mariusz Radzisewski
WHO WILL BECOME A LEGENDARY?

Lístky tu▶️ http://bit.ly/PCF20-Tickets