Tak ako býva dobrým zvykom, mimochodom už krásnych osem rokov, najstaršia organizácia na Slovensku, ktorá založila slovenskú MMA scénu, PIT CAGE FIGHTING, Vám prináša svoje jubilejné 20. pokračovanie svojich úspešných turnajov. Tentoraz s podtitulom PCF 20 LEGENDARY a to, že to bude naozaj LEGENDARY je najväčším dôkazom fightcard, ktorá na Slovensku nemá obdoby.

10 profesionálnych zápasov, svetoví šampióni, európsky šampióni, internacionálny šampióni, špičkový profesionálny atléti a výborní športovci, to je len zlomok toho, čo všetko čaká fanúšikov najstaršej, najstabilnejšej a najférovejšej MMA organizácie na Slovensku PIT CAGE FIGHTING.

Ak si preberieme fightcard od prvého zápasu, tak zistíme, že už v otváracom zápase môžeme čakať doslova MMA peklo, pretože zápas ROBERT HALOTA (Poľsko) vs. DANIEL „ANONYMUS“ HROMEK (Slovensko) to naozaj sľubuje.

V druhom zápase sa predstaví fighter zo sesterskej organizácii XFN  – TOMÁŠ „FIDŽI“ FIALA (Česko), ktorý sa na fightcard PCF 20 LEGENDARY dostal len nedávno, a tým pádom promotéri PCF začínajú pracovať na jeho súperovi, o ktorom budú fanúšikov informovať.

V treťom zápase pod pravidlami K1 sa predstaví domáci popradský svetový, európsky, internacionálny šampión SAMUEL HADZIMA (Slovensko) proti skúsenému, nebezpečnému fighterovi z Brazílie PILAOVI SANTANOVI.

Štvrtý zápas, hlavný zápas preliminary card zaobstarajú dvaja výborný športovci, PETER „DURAN“ KRIŽANOVIČ (Slovensko), ktorý ťahá trojzápasovú víťaznú šnúru, no tentoraz ho čaká najväčšia prekážka v jeho kariére, TOMÁŠ „GULÁŠ“ LEJSEK (Česko), ktorý je známy fanúšikom MMA z reality show Oktagon výzva.

Hlavnú LEGENDARY kartu, ktorá bude vysielaná v priamom prenose v celom Česko-Slovensku na stanici DIGISPORT, otvorí vychádzajúca MMA hviezda LADISLAV „BLACKPRINCE“ KOKY (Slovensko), súperom mu bude český borec z GORILA MMA Praha DAVID KOHOUT, ktorý mimo iných má na konte aj víťazstvo nad tímovým kolegom BLACKPRINCA , Leom Spišským, a LACO urobí všetko preto, aby odplatil jeho prehru.

Ďalším zápasom hlavnej karty bude zápas dvoch špičkových MMA postojárov. Z organizácie XFN sa na LEGENDARY gala predstaví DANIEL „BRUNO“ BRUNCLÍK (Česko) proti SIMONOVI MICHÁLEKOVI z OFA Bratislava.

V siedmom zápase pod pravidlami K1 sa predstaví ďalší domáci popradský svetový, európsky, internacionálny šampión PAVOL GARAJ proti špičkovému K1 fighterovi z Brazílie, ktorý má za sebou niekoľko účastí na poprednej svetovej K1 scéne – RODRIGO „MINEIRO“ FERREIRA.

Na ôsmi zápas LEGENDARY karty budú upreté všetky oči fanúšikov MMA domácej scény, pretože sa v ňom predstaví najväčší slovenský MMA talent, LEONARD „PRETTYBOY“ SPIŠSKÝ, jeho súperom bude nebezpečný MMA postojár FILIP HUČÍN z MUDROCH TEAM Praha.

V deviatom zápase CO-MAIN FIGHTE, ktorý môžeme pokojne nazvať bojom o Bratislavu, sa predstavia borci z dvoch Bratislavských gymov – MICHAL „ŠAMAN“ DOBIAŠ OFA Bratislava vs. KAMIL CIBINSKI CHAOS TEAM BratislavaTento zápas bude určite MMA lahôdkou a súbojom generácií.

V MAIN FIGHTE PCF 20 LEGENDARY môžeme očakávať súboj, ktorý určite uspokojí aj tých najnáročnejších fanúšikov MMA, pretože sa v ňom predstavia dvaja špičkový grappleri, borci disponujúci množstvom techník, borci, ktorí sú európskou extratriedou – VOJTO BARBORÍK OFA Bratislava vs. GUILHERME CADENA MARTINS (Brazília

O zápletku v titulovom zápase máme postarané. V zápasoch hlavnej, alebo preliminary card môžeme očakávať to najlepšie možné MMA a taktiež svetové K1, takže podtitul jubilejného podujatia organizácie PIT CAGE FIGHTING – PCF20 LEGENDARY je na správnom mieste.

21.4.2019 v Aréne Poprad zažijú fanušikovia najstaršej, najstabilnejšej a najférovejšej MMA organizácie na Slovensku PIT CAGE FIGHTING športovo-kultúrny zážitok, o ktorom sa bude ešte dlho hovoriť.

Lístky na toto LEGENDARY podujatie sú dostupné v sieti PREDPREDAJ.SK